O nas

O nas


Mucha Sp. z o.o. z Trójmiasta to definicja pewności i solidności na rynku w Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w działalności, na którą składają się szeroko pojęte usługi remontowe oraz aranżacja wnętrz. Prowadzimy kompleksowe remonty wnętrz, musisz więc wiedzieć, że dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci otrzymali ładnie wykończone mieszkanie, w którym będą czuli się naprawdę komfortowo. Proces działań firmy Mucha Sp. z o.o. z Gdyni jest niezwykle prosty i pozwala nam na wykańczanie mieszkań pod klucz, tak jak życzą sobie tego nasi klienci.


Każdą pracę zaczynamy od przeprowadzenia krótkiej rozmowy z klientem, która służy temu, aby zorientować się w zakresie prac, a także zaplanowanym budżecie. Na tej podstawie możemy przygotować wstępny harmonogram działań związany z aranżacją wnętrz lub wstępną wycenę naszych kompleksowych usług remontowych. W przypadku, kiedy klient zaakceptuje naszą propozycję wykończenia mieszkania pod klucz, którą staramy się zawsze dopasować tak, aby była najatrakcyjniejsza, przystępujemy do ustalenia terminu prac, jak i podpisania umowy.


Atutem korzystania z kompleksowych usług remontowych naszej firmy jest przede wszystkim to, że posiadamy wykwalifikowany zespół kreatywnych ludzi. Dzięki nim nie musisz decydować absolutnie o każdym szczególe, a możesz liczyć na porady w sprawie usługi wykończenia mieszkań pod klucz. Nasi pracownicy pomogą Ci między innymi w doborze kolorystyki, materiałów, jak i dodatków, tak aby remont wnętrz odpowiadał zarówno Waszym gustom, jak i najnowocześniejszym standardom w branży architektonicznej. Kolejną zaletą korzystania z naszych kompleksowych usług wykańczania mieszkań i wnętrz pod klucz jest to, że kosztorys jest przejrzysty i jasny. Dzięki temu, decydując się na skorzystanie z niezwykle atrakcyjnej oferty firmy Mucha Sp. z o.o.,doskonale wiesz,za co tak naprawdę płacisz.Na grono klientów korzystających z naszych usług składają się zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Nasza oferta obejmuje aranżowanie oraz remontowanie prywatnych mieszkań i garaży, jak również biur oraz różnego typu obiektów publicznych. O jakości oferowanych przez nas usług świadczy stale powiększająca się grupa zadowolonych odbiorców.


Głównym obszarem naszych działań jest Trójmiasto wraz z okolicznymi miejscowościami, lecz po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy w stanie dojechać do klienta także na większą odległość. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości odnośnie zakresu natury wykonywanych prac zapraszamy do kontaktu.


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z portfolio naszych realizacji oraz do kontaktu z nami.

Gwarantujemy realizację, że mucha nie siada!