Układanie płytek podłogowych i ściennych

Układanie płytek podłogowych i ściennych

Kafelki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością — i to nie tylko w łazience — nie dziwi więc fakt, że nierzadko stają się pierwszym wyborem osób przymierzających się do remontu mieszkania. Schludny i przejrzysty wygląd, duże możliwości aranżacyjne oraz łatwość w utrzymaniu czystości to czynniki, które szczególnie działają na wyobraźnię klientów. Grono naszych usług obejmuje zatem także układanie płytek podłogowych i ściennych. Jak w przypadku wszystkich naszych realizacji działamy kompleksowo – korzystając z naszych usług mogą Państwo liczyć na fachowe wsparcie na każdym z etapów przedsięwzięcia.

Płytki ścienne i podłogowe – fachowa usługa układania glazury

Nasza praca zaczyna się już we wstępnej fazie remontu — oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru ceramiki oraz pozostałych materiałów budowlanych, jednocześnie opracowując szczegółowy kosztorys, który pozwoli na określenie finalnego budżetu całego projektu. Pozwala to na uniknięcie nieprzewidzianych kosztów, co jest szczególnie ważne w przypadku remontów na większą skalę. Na życzenie klienta dokonamy również zakupu wszystkich potrzebnych artykułów.

W naszej gestii leży także przygotowanie przestrzeni pod układanie płytek ściennych i podłogowych – zabezpieczymy wszystkie elementy wyposażenia domowego, które nie wymagają przeniesienia na czas pracy, jednocześnie cały czas dbając o porządek oraz możliwie nieinwazyjny przebieg przedsięwzięcia. Wśród naszych realizacji glazurniczych znaleźć można między innymi tradycyjne kafelki ceramiczne, terakotę, gres, a także różnego rodzaju mozaiki oraz instalacje z kamienia naturalnego.

Układanie płytek ściennych i podłogowych – dlaczego warto zaufać profesjonalistom

Usługi remontowe w naszym wykonaniu to przede wszystkim wysoka kultura pracy oraz gwarancja satysfakcjonujących efektów, które będą cieszyć Państwa wzrok przez lata. Płytki ścienne i podłogowe to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla łazienki lub kuchni, ale również w salonie, jadalni, korytarzu, a nawet na balkonie. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów projektu.