Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz


Oferowane przez nas działania obejmują praktycznie każdy aspekt Twojego wnętrza. Są to wszelkie prace remontowe i renowacyjne, począwszy od przygotowania podłóg – zajmujemy się montażem paneli, wykładzin oraz płytek podłogowych. W przypadku ścian nasza oferta obejmuje szpachlowanie i malowanie, jak również układanie płytek oraz tapetowanie. Ponadto zadbamy także o stan techniczny tej części Twojego domu, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Dokonujemy montażu oraz wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania, a także infrastruktury elektrycznej.


Ważnym czynnikiem decydującym o wysokiej jakości oraz trwałości przeprowadzanych prac wykończeniowych jest sprawdzona i usystematyzowana procedura działania. W kilku prostych etapach określany jest zakres przedsięwzięcia, ogólny kierunek aranżacji oraz potrzebne materiały. Nasi specjaliści oferują profesjonalne doradztwo odnoście technicznych oraz wizualnych aspektów projektu, aby upewnić się, że przedstawiona przez Ciebie wizja zostanie odwzorowana możliwie najwierniej.


Remont w 6 krokach…

prościej się nie da!


Cały proces zamówienia remontu możesz wykonać na tej stronie lub w naszych punktach!

1. ZAKRES REMONTU

 • Określ zakres remontu.
 • Podaj nam wymiary pomieszczeń.
 • Opisz stan mieszkania, które chcesz wyremontować – stan deweloperski/ rynek wtórny.
 • Określ, czy remont ma być całościowy, czy będzie dotyczył tylko niektórych pomieszczeń –wówczas wskaż jakich.
 • Wskaż nam zakres prac.

2. WYBÓR

 • Wybierz materiały wykończenia wnętrz i asortyment tj: drzwi, panele, płytki podłogowe i ścienne, ceramikę i armaturę sanitarną, kolory farb i inne elementy.

3. TERMIN

 • Zarezerwuj termin początkowy remontu – przy określeniu zakresu remontu przekażemy Ci informację, ile czasu potrwa Twój remont.
 • Zwróć uwagę na terminy promocyjne, pomoże Ci to uzyskać lepszą cenę.

4. WYCENA

 • Poznaj cenę ostateczną i gwarantowaną Twojego remontu.
 • Zarządzaj swoimi wyborami i decyduj o budżecie na bieżąco.
 • Zarezerwuj termin remontu wpłacając zaliczkę.
 • Cały proces decyzyjny dotyczący Twojego remontu możesz zrobić on-line lub w naszych punktach z ekspozycją.

5. REALIZACJA

 • Jedyne, co musisz zrobić w tym momencie, to wpuścić naszych Wykonawców do Twojej nieruchomości.
 • Zajmiemy się zabezpieczeniem nieremontowanych części wnętrza tak, aby się nie uszkodziły.
 • Oczywiście wykonamy wszystko, co wybrałeś ustalając zakres remontu, a po zakończonej pracy posprzątamy po remoncie.

6. ODBIÓR

 • Po zakończeniu prac budowlanych spotkamy się, abyś mógł formalnie odebrać od nas skończony remont.
 • Pamiętaj, że otrzymujesz od nas dwuletnią gwarancję obejmującą naprawę ewentualnych usterek. Ubezpieczamy każdy remont, który wykonujemy, dzięki temu i Wy i my śpimy spokojnie.



Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić!


Malowanie i szpachlowanie ścian

Oferujemy fachowe usługi malowania i szpachlowania ścian w Trójmieście i okolicach. Nasza profesjonalna ekipa remontowa wykona dla Ciebie pełen zakres prac związanych z wyrównaniem oraz przygotowaniem powierzchni ścian i sufitów, zabezpieczeniem pozostałych elementów pomieszczania, jak również ostatecznym położeniem farby. Gwarantujemy nienaganną kulturę pracy, a także sprawne i bezpieczne wykonanie powierzonych zadań, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej precyzji i jakości finalnego efektu. Zaufaj fachowcom z wieloletnim doświadczeniem, a na pewno nie pożałujesz!

Montaż paneli i wykładzin

Cechą wspólną wszystkich mieszkań, domów jednorodzinnych czy nawet publicznych obiektów i lokali handlowych jest fakt, że podłoga jest ich najbardziej eksploatowanym elementem. Mając na uwadze tak intensywne użytkowanie, przedstawiamy szereg funkcjonalnych propozycji, które z powodzeniem posłużą w Twoim domu przez wiele kolejnych lat. Montaż paneli i wykładzin w naszym wykonaniu to połączenie nienagannej estetyki i atrakcyjnych wizualnie rozwiązań oraz niezwykłej trwałości finalnego efektu. Zaufaj nam, a rezultat końcowy przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania!

Układanie płytek podłogowych i ściennych

Kafelki od lat cieszą się niesłabnącą popularnością – i to nie tylko w łazience – nie dziwi więc fakt, że nierzadko stają się pierwszym wyborem osób przymierzających się do remontu mieszkania. Schludny i przejrzysty wygląd, duże możliwości aranżacyjne oraz łatwość w utrzymaniu czystości to czynniki, które szczególnie działają na wyobraźnię klientów. Gro naszych usług obejmuje zatem także układanie płytek podłogowych i ściennych. Jak w przypadku wszystkich naszych realizacji, działamy kompleksowo.

Tapetowanie

Prosty sposób, aby nadać ścianom unikalnego charakteru, który jednak wymaga niemałej wprawy i doświadczenia, aby pełnić swą funkcję przez lata. Gro naszych usług wykończenia wnętrza uzupełnia tapetowanie – od odpowiedniego przygotowania powierzchni, wybrania kleju, aż po położenie i ostateczne zabiegi wykończeniowe.


Montaż i wymiana instalacji wod.- kan.- gaz.- i CO

Jednym z założeń stojących za naszą ofertą jest przygotowanie funkcjonalnej przestrzeni mieszkaniowej – również pod względem technicznym. Dlatego też nasze usługi obejmują także montaż oraz wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania. Bezawaryjna i wydajna infrastruktura to podstawa komfortowego użytkowania każdego domu.


Instalacje elektryczne

Współczesne mieszkanie w dużej mierze polega na urządzeniach zasilanych prądem, dlatego tak ważny jest łatwy i bezpieczny dostęp do tego medium. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne – zadbamy o odpowiednie rozmieszczenie gniazdek i włączników, a także przygotujemy kompleksowy system oświetlenia dopasowany do Twoich potrzeb.




Nasze realizacje remontowe