Wykończenia wnętrz

Wykończenia wnętrz

Nasza oferta obejmuje wszelkie prace remontowe i renowacyjne, które składają się na kompleksową usługę wykończenia wnętrza. Działamy całościowo – efektem naszej pracy jest gotowe mieszkanie, do którego bez przeszkód możesz się wprowadzić jak tylko nasi specjaliści zakończą realizację przedsięwzięcia. Projekty są wprowadzane w życie zgodnie z wizją klienta – masz pełną kontrolę nad kierunkiem wizualnym aranżacji. Realizacja zleceń remontowych pod klucz to doskonały sposób na stworzenie wymarzonej przestrzeni mieszkalnej, która w stu procentach odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Wykończenia wnętrz – zakres wykonywanych prac

W skład oferowanych przez nas działań wchodzą prace wykończeniowe obejmujące praktycznie każdy aspekt Twojego wnętrza. Począwszy od przygotowania podłóg – zajmujemy się montażem paneli, wykładzin oraz płytek podłogowych. W przypadku ścian nasza oferta obejmuje szpachlowanie i malowanie, jak również układanie płytek oraz tapetowanie. Ponadto zadbamy także o stan techniczny tej części Twojego domu, która nie jest widoczna na pierwszy rzut oka. Dokonujemy montażu oraz wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania, a także infrastruktury elektrycznej.

Mucha Sp. z o.o. – wnętrze z Twoich marzeń

Ważnym czynnikiem decydującym o wysokiej jakości oraz trwałości przeprowadzanych prac wykończeniowych jest sprawdzona i usystematyzowana procedura działania. W kilku prostych etapach określany jest zakres przedsięwzięcia, ogólny kierunek aranżacji oraz potrzebne materiały. Nasi specjaliści oferują profesjonalne doradztwo odnoście technicznych oraz wizualnych aspektów projektu, aby upewnić się, że przedstawiona przez Ciebie wizja zostanie odwzorowana możliwie najwierniej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem elementów naszego planu działania oraz zakresem realizowanych usług. Powierzając wykończenie wnętrza fachowcom z wieloletnim doświadczeniem, masz gwarancję wysokiego standardu wykonywanych prac. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie oferty zapraszamy do kontaktu.

Malowanie i szpachlowanie ścian

Klasyczna biel, nasycone kolory tworzące nieco odmienny klimat w każdym pomieszczeniu, a może niecodzienny wzór, który nada Twojemu wnętrzu unikalnego charakteru? Malowanie i szpachlowanie ścian w naszym wykonaniu to najwyższy standard pracy, któremu zawdzięczamy niesłabnącą od lat renomę na rynku wykończeniowym.

Montaż paneli i wykładzin

Podłoga stanowi najbardziej eksploatowany element każdego mieszkania, dlatego warto zadbać o rozwiązania, których trwałość pozwoli im bezproblemowo znieść nawet najdłuższą próbę czasu. Nasi specjaliści przeprowadzą dla Ciebie montaż paneli i wykładzin oraz doradzą w kwestii wyboru stosowanych materiałów, wzorów oraz kolorystyki.

Układanie płytek podłogowych i ściennych

Mnogość możliwości aranżacyjnych oraz najwyższy standard wykonania, który wystarczy na całe lata. Układanie płytek podłogowych i ściennych to niewyczerpane źródło inspiracji dla wystroju Twojego wnętrza. Od prostych, klasycznych form, poprzez industrialne kształty geometryczne, a na wielobarwnych mozaikach kończąc. Ty wybierasz wzór, my zajmiemy się całą resztą.

Tapetowanie

Prosty sposób, aby nadać ścianom unikalnego charakteru, które jednak wymaga niemałej wprawy i doświadczenia, aby pełnić swą funkcję przez lata. Grono naszych usług wykończenia wnętrza uzupełnia tapetowanie – od odpowiedniego przygotowania powierzchni wybrania kleju, aż po położenie i ostateczne zabiegi wykończeniowe.

Montaż i wymiany instalacji wod.- kan.- gaz. i CO.

Jednym z założeń stojących za naszą ofertą jest przegotowanie funkcjonalnej przestrzeni mieszkaniowej – również pod względem technicznym. Dlatego też nasze usługi obejmują także montaż oraz wymiany instalacji wodno-kanalizacyjnej, gazowej oraz centralnego ogrzewania. Bezawaryjna i wydajna infrastruktura to podstawa komfortowego użytkowania każdego domu.

Instalacje elektryczne

Współczesne mieszkanie w dużej mierze polega na urządzeniach zasilanych prądem, dlatego tak ważny jest łatwy i bezpieczny dostęp do tego medium. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne – zadbamy o odpowiednie rozmieszczenie gniazdek i włączników, a także przygotujemy kompleksowy system oświetlenia dopasowany do Twoich potrzeb.